Новини

canada immigration news 018

20 листопада 2019 року провінція Нью-Брансвік провела інформаційну сесію в м.Київ, Україна.

Як очікували багато кандидатів на імміграцію, відвідування інформаційної сесії повинно було дати «зв'язок з провінцією Нью-Брансвік», що в подальшому і за умови відкриття програми дало б можливість подати заяву Expression of Interest на імміграцію в провінцію за програмою New Brunswick Express Entry Stream. На жаль, відвідування інформаційної сесії більше не дає «зв'язок з провінцією», про що було заявлено на офіційному сайті провінції livinginnb.ca: Please note that there is no “Connection to New Brunswick” for the purposes of the NB Express Entry stream — that policy was ended in 2018.

26 липня 2019 року провінція НБ оголосила на своєму офіційному сайті по імміграції, що кандидати будуть періодично вибиратися з бази даних кандидатів в системі Express Entry, в залежності від попиту на ринку праці провінції.

Кандидати, яких вибере провінція, отримають Лист про зацікавленість (Letter of Interest) від провінції Нью-Брансвік в своєму Express Entry профайлі.

Далі по процесу передбачається отримання Запрошення подати заяву (Invitation to Apply) за програмою New Brunswick Provincial Nominee Program Express Entry Stream.

У разі схвалення заявки провінцією, кандидат отримає номінацію від провінції і + 600 балів в системі Express Entry, що дозволить кандидату далі проходити відбір в системі Express Entry і отримати статус постійних жителів Канади. 

На інформаційній сесії в Києві кандидатів запросили зареєструвати заяви Expression of Interest на порталі IBN провінції. Коли будуть проходити перші раунди відбору кандидатів через новий портал прийому заяв провінції, з якими балами в Express Entry, а також за якими професіями будуть вибирають кандидатів, ми дізнаємося, коли з'явиться офіційна статистика перших відборів.

Поки загальні рекомендації по імміграції в Канаду і провінцію Нью-Брансвік залишаються без змін:

- перевірити, чи відповідаєте ви вимогам програми New Brunswick Provincial Nominee Program Express Entry Stream;

Зокрема, щоб заявка була розглянута за програмою New Brunswick Provincial Nominee Program Express Entry Stream, кандидат на імміграцію повинен:

  • жити і працювати в провінції (на постійній роботі, на компанію в провінції по класу професій skill type 0 або skill level A or B NOC (Класифікатор Професій Канади);
  • мати job offer (пропозиція про роботу — робота на постійній основі, безперервна, оплачувана, від компанії в провінції Нью-Брансвік по класу професій skill type 0 або skill level A or B NOC (Класифікатор Професій Канади);

або

  • кандидат повинен бути обраний PETL (Department of Post-Secondary Education, Training and Labour Population Growth Division) з бази даних кандидатів в системі Express Entry і отримати Повідомлення (лист) про зацікавленість (Notification of Interest) через Express Entry профайл. 
  • набрати мінімально 67 балів зі 100 за шкалою підрахунку імміграційних балів в провінції; 
  • отримати оцінку дипломів основному і залежному заявнику (чоловік / дружина) в імміграційному процесі; 
  • скласти іспит IELTS, TEF Canada або TCF Canada основному і залежному заявнику (дружину / чоловіка) в імміграційному процесі. 

Чи отримають Notification of Interest кандидати, які відвідали останній захід провінції НБ (інфосесію 20 листопада 2019 року у місті Києві), поки невідомо.

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!