Новини

canada immigration news 20

Канада оголосила 28 жовтня 2020 року про нарахування додаткових балів за знання французької мови в Express Entry з метою підтримки франкофонів в Канаді.

Кожен кандидат, який складе тест TEF Canada або TCF Canada, отримає

  • від 15 до 20 балів за французьку мову;
  • від 30 до 50 балів, якщо кандидат буде складати і французький, і англійський іспит.

Бали будуть розподаілені в Сomprehensive Ranking System наступним чином:

  • за тест з французької мови на рівень СLB 7 і тест з англійської мови на рівень СLB 4 (IELTS Listening 4.5, Reading 3.5, Writing 4.0, Speaking 4.0) кандидат отримає 25 балів в Сomprehensive Ranking System;
  • за тест з французької мови на рівень СLB 7 і тест з англійської мови на рівень СLB 5 (IELTS Listening 5.0, Reading 4.0, Writing 5.0, Speaking 5.0) кандидат отримає 50 балів в Сomprehensive Ranking System.

Які можна зробити висновки і прогнози щодо розподілу балів в Еxpress Entry і шансів отримати заповітну Invitation to Apply?

  • Кандидати, які здали і англійський, і французький іспит отримають конкурентну перевагу.
  • Не очікується зниження прохідного балу в Еxpress Entry, так як більше кандидати зможе набрати вищий загальний бал по СRS в зв'язку зі складанням двох мовних тестів.

Наполегливо рекомендуємо всім кандидатам на імміграцію, та особливо тим, які вже вчили французьку мову, але припинили навчання, розглядати даний варіант отримання більш високого бала в Express Entry.


Більш докладно про TEF Canada і розподілу балів за тест згідно CLB (Canadian Language Benchmarks) ви можете дізнатися в статті.

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!