Новини

canada immigration news 32

Провінція Нью-Брансвік буде проводити NB Virtual Recruitment Poultry Sector - онлайн сесію по найму іноземних працівників у сфері птахівництва (poultry sector) в 2021 році.

Про сесію оголошено на офіційному сайті по імміграції провінції на початку жовтня 2021. Точні дати сесії не повідомляються.

Для того, щоб брати участь в NB Virtual Recruitment Poultry Sector необхідно зареєструватися на сесію та надати такі документи:

  • заповнити електронну реєстраційну анкету;
  • прикріпити: резюме, результати тесту IELTS General module і звіт про оцінку дипломів в Канаді (у разі їх наявності), першу сторінку закордонного паспорта;
  • записати коротке відео-звернення, відповівши на питання з досвіду роботи в forestry sector, розповісти про обов'язки на займаній посаді, а також пояснити, чому ви хочете жити та працювати в провінції Нью-Брансвік.

Що чекає заявників на сесії за наймом NB Virtual Recruitment Poultry Sector?

  • зустріч та інтерв'ю з роботодавцями;
  • лекція про роботу, життя і майбутню імміграцію в провінцію Нью-Брансвік, Канада.

Успішні кандидати отримають offer of employment (job offer / пропозицію про працевлаштування) в провінції Нью-Брансвік і зможуть далі продовжувати процес отримання дозволу на роботу (work permit) та імміграції в Канаду.

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!