Візовий сервіс «Сanada4u»

Пакети та тарифи

Безперечно, Канада є однією з найпривабливіших країн для імміграції. Але, як то кажуть, не імміграцією єдиною!

Батьківщина хокею і кленового сиропу щороку притягує мільйони туристів з усього світу. Престиж канадських коледжів і університетів приваблює іноземних студентів. Ринок праці Канади відкритий і запрошує іноземних працівників, що підтримує економічну стабільність країни.

Якою б не була мета вашого візиту, навчання в Канаді, робота в Канаді або туристична поїздка, вам обов'язково знадобиться туристична віза (TRV - Temporary Resident Visa), студентська віза (Study Permit) або робоча віза (Work Permit) . Ви можете подати документи на отримання візи в Канаду онлайн або через Візовий Центр Канади.

Якщо ви обираєте «Canada4u» для оформлення візи в Канаду, ви отримуєте консультаційні послуги з оформлення візи з оформлення візи (оцінка ваших шансів на її отримання та підказки щодо підвищення шансів), індивідуальний список документів, виходячи з вашої біографії, коректне заповнення анкет, послуги з перекладу документів на англійську або французьку мову, нотаріальне завірення документів і перекладів. Подати ваше досьє онлайн або до Візового Центру Канади можна без вашої присутності.

  • Віза Тимчасового Резидента / Temporary Resident Visa / Visa de Résident Temporaire видається українцям, якщо метою їх візиту в Канаду є туризм, відвідини родичів або друзів, відрядження, навчання. TRV є мультивізою. Термін дії візи в Канаду визначається візовим офіцером. Для успішного отримання цього типу візи ваші документи повинні довести, що ви повернетеся в Україну по закінченню терміну, заявленого у візових анкетах.

  • Студентська віза в Канаду (дозвіл на навчання / Study Permit / Permis d'études) необхідна, якщо ви плануєте вчитися в коледжі або інституті Канади. Отримайте від навчального закладу лист про вступ (Letter of Acceptance), зберіть необхідні документи, складіть супровідний лист, заповніть і підпишіть необхідні форми, сплатіть за розгляд вашого візового досьє і подавайте пакет документів.

  • Робоча віза в Канаду (дозвіл на роботу / Work Permit / Permis de travail) необхідна, якщо ви їдете в Канаду на роботу. У переважній більшості випадків вам необхідно отримати job offer в Канаді (пропозиція про роботу) від роботодавця. Без нього ви не зможете отримати робочу візу. У деяких випадках дозвіл на роботу не потрібен, і ви можете поїхати по Open Work Permit (відкритий дозвіл на роботу).

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!